İstanbul’da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde oy kullanma işlemi saat 08.00 itibarıyla başladı. Sanat ve spor dünyasından birçok ünlü isim de oy kullanmak için sandık başına geçti. Sanatçı Candan Erçetin, İstanbul’da Levent’te bulunan Lütfi Banat İlkokulu’nda 1245 numaralı sandıkta görevli oldu. Öte yandan komedyen Cem Yılmaz da 1244 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Yılmaz, oy kullanma işleminin ardından okuldan ayrılırken gazetecilerle şakalaştı. Yılmaz, “Her sene ‘Sandık başında kırdı geçirdi.’ diyorlar. Bir şey yaptığım yok.” dedi.
Related Posts
Kapadokya’da balon turları ertelendi
Kapadokya’da sıcak hava balon turları, bölgede etkili olan rüzgar nedeniyle iki gün ertelendi.
Konya’da Nasreddin Hoca Şenlikleri: Karikatür atölyesi yapıldı
Akşehir’de bu yıl 65’incisi düzenlenen Uluslararası Nasreddin Hoca Şenlikleri’nde, çocuklar bugün tiyatrolar, dans gösterileri ve atölye çalışmalarıyla eğlenceli anlar yaşadı.
Etin bozulduğunu fark etmek için pratik yöntemler: Koku, doku ve renk değişiklikleri
Etin bozulduğunu nasıl anlayabilirsiniz? Koku, doku ve renk değişiklikleri önemli işaretlerdir. Sağlığınız için bu ipuçlarını öğrenin ve güvenliği sağlamak için doğru adımları atın!